Zalety wypożyczania samochodów - co jest najważniejsze

Posted on 08/10/2019 7:34am

Gdy wyruszamy na biznesowe spotkanie jest kilka dobrych rad, o których warto
dobrze pamiętać. W tym opracowaniu o rady pytamy specjalistów takich jak Pan Krzysztof, który podpowie nam jaki wybór ma wypożyczalnia koło lotniska dla swoich finansowych klientów. Radami podzieli się także Pan Gerwazy, agent nieruchomości.


samochody
Po dotarciu na miejsce biznesmen ma zazwyczaj setki rzeczy do załatwienia. Gdy jest to niedługi pobyt, to prawdopodobnie skorzystanie z taksówki rozwiązuje problem. Jeżeli wizyta jest dłuższa rozważnie rozważyć inne opcje.

Samochód Jak powiedział nam nasz rozmówca, wybór samochodów jest tak duży, że każdy wynajmie ulubione auto. Wypożyczalnia Rentcar Gliwice ma w ofercie auta o małej pojemności, zwykłe do miasta jak Peugeot 306. Ale biznesmen może zażyczyć sobie coś lepszego. To nie problem. W wypożyczalniach bez problemu znajdziemy liczne modele sedanów z wyższej półki jak choćby Opel Insignia. Ich wynajem jest kosztowniejszy, ale jeśli zestawić koszty wynajęcia taksówki do naszej podróży po mieście, to w rezultacie będzie to całkiem duża oszczędność.

Nie zapominajmy o noclegu

Z wynajęciem hotelu zazwyczaj nie ma najmniejszego kłopotu – konkurencja jest duża zatem bez przeszkód można znaleźć coś odpowiedniego. Problem pojawia się w momencie, gdy przedsiębiorca chciałby wynająć hotel o dobrym standardzie. Te w niektórych datach mogą być zarezerwowane. Ot jak miało to miejsce na Euro 2012 podczas którego niełatwo było zarezerwować jakikolwiek wolny pokój. Rzecz jasna jest to impreza, która miała miejsce tylko ten jeden raz, ale także mniejsze imprezy np. zjazdy gospodarcze ściągają turystów czy delegatów i przez to są dni, kiedy jest trudno o wynajęcie pokoju.

Rozwiązanie problemuJak przyznają obaj nasi goście, najmądrzej jest wszystko przygotować z wyprzedzeniem. Dzięki temu unikamy nieprzyjemności po przyjeździe gdy nie dostajemy auta czy usługi na który liczyliśmy. Dzięki wcześniejszym rezerwacjom zapewniamy sobie takie auto jakie chcieliśmy oraz hotel o standardzie nam odpowiadającym. Może są to drobnostki. W wyjeździe służbowym chodzi głównie o jak najskuteczniejsze załatwienie swoich spraw z największą korzyścią dla nas. Wtedy zarezerwowanie pokoju czy samochodu umożliwi nam skoncentrowanie się na celu podróży i nie martwienie się o pozostałe szczegóły.


Tags: Auto, Rezerwacja, hotel, Euro 2012, oszczędność, samochody, Toyota, Peugeot, auta, Opel, Renault, Ford, Fiat, biznesmen, przedsiębiorca, sedany