Zabezpieczenie własnego aparatu komórkowego przed uszkodzeniami

Posted on 30/07/2020 8:00am

W teraźniejszych latach, większość osób ma telefon komórkowy. Mało tego, zazwyczaj są to najlepszej jakości modele, warte tysiąc złotych, które otrzymaliśmy za pół darmo w ramach podpisanego abonamentu. Mimo iż nie płaciliśmy za nasz aparat, i tak chcemy aby był z nami jak najdłużej, najkrócej do końca trwania umowy z firmą telekomunikacyjną. Aby taka sytuacja była realna, konieczne mogą się okazać akcesoria na komórkę, które zabezpieczą ją przed mechanicznymi usterkami.
Najważniejszym dodatkiem może okazać się folia na telefon. Pewnie, że nowo otrzymany model takowa posiada, jednak zabezpiecza ona nasz aparat jedynie przed porysowaniem. Jeżeli chcemy nie dopuścić do zbicia wyświetlacza, w wyniku upadku aparatu z wysoka, potrzebna nam będzie bardziej trwała folia na telefon. Współcześnie mamy do wyboru pełno typów, w dużym przekroju cenowym, które bardziej lub gorzej ochronią nasza komórkę.etuo.pl/W atrakcyjnej cenie są nalepki sporządzone z silikonu - wytrzymałe i niedrogie.

Intryguje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez ociągania kliknij tutaj - ta następna strona (https://www.impeco.pl/kategoria/podajniki-papieru) proponuje podobną problematykę.

Inne niezbędne akcesoria na komórkę to futerał, lub chociaż obudowa. Pozwolą nam one zachować model w całości przy upadku z wysokości, minimalnie również odizolują go od wody w momencie zalania.
akcesoria do telefonów
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Ale gdzie najlepiej nabyć akcesoria na komórkę? Z pewnością nie w salonie firmowym - koszta są tam znacznie wygórowane a wybór mały. Najtańszą opcją będzie z pewnością internet. Ogromny przekrój modeli, folia na telefon ze szkła w cenie gumowej kupowanej w salonie stacjonarnym. Lecz tego typu zakupy mają również swoje minusy. Istotny jest brak możliwości ujrzenia przedmiotu na żywo. Obudowy na telefon mają to do siebie, że należy przymierzyć je przed zakupem - tak samo jak ubranie. Bowiem w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą inaczej rozmieszczone. Dodatkowo, do ceny zakupu, w większości przypadków trzeba dodać koszt wysyłki - który w niektórych sytuacjach może przekroczyć cenę zakupionego towaru. Poza tym, należy uzbroić się w cierpliwość - na zakupiony gadżet, przyjdzie nam poczekać nawet tydzień czasu.


Akcesoria na komórkę są koniecznością każdego telekomunikacyjnego maniaka. Odpowiednia folia na telefon lub futerał, oprócz niewątpliwych zalet estetycznych, mogą także zabezpieczyć nasz aparat przed dużym zniszczeniem. Ceny za tego typu akcesoria są rożne, najmniej kosztowne zapewne będą w internecie, nawet pomimo kosztów dostawy - jednak na tą przyjdzie nam zaczekać.

Tags: gadżet, aparat, futerał