Regały - czyli, do jakich pomieszczeń przydają się regały zrobione z metalu

Posted on 25/10/2020 8:13am

regały metalowe to na daną chwilę jedne z popularniejszych regałów do eksponowania przeróżnego rodzaju przedmiotów, ale i nie wyłącznie, bo przydają się do przechowywania na nich różnych sprzęcików.


W naszym felietonie zbliżymy Ci ich sposób użytkowania!

Regały magazynowe
Source: foter.com

Nasz artykuł rozpoczniemy od zagadnienia: regały metalowe sklepowe, gdyż wydaje się, iż to najpopularniejszy rodzaj regałów zrobionych z metalu. Przeznaczone do ekspozycji przeróżnego rodzaju produktów, bywają przystosowane, aby pokazywać je z jak najwspanialszej stronki. Regały sklepowe z metalu, mają możliwość posiadać niewiarygodnie różne budowy i kształty, zarazem będąc "po przyozdobionymi" różnymi barwami, oznaczonymi najbardziej często nie na samiutkich półkach, jednak na samych wykończeniach półki. Regały te mają możliwość być dwustronne, albo położone przy ścianach, istnieją także w kształcie dobrze znanej wszystkim gondoli.


Nie bywają to jednakże pojedyncze sposoby użytkowania tych konkretnych regałów. Można je używać także w: piwnicach, garażach, archiwach, wewnątrz warsztatów, albo magazynach. Producent regałów metalowych daje naszym osobom jak widać bardzo wielki zakres zastosowań dla naszych osobistych potrzeb - następna strona. W uzależnieniu od metody stosowania, regały z metalu mają silniejszą budowę, lub (fosforanowanie stali cena) słabszą - mocniejsze półki, lub trochę delikatniejsze.
Wiele rodzai regałów, ma możliwość utrzymać od 40 do dziewięćdziesięciu kilogramów na Jednej półce (portal Centima Wrocław zapraszamy), dlatego kiedy już zakupujemy regał, należy zwrócić spojrzenie wzrok na jej moc obciążenia. Nie pragniemy przecież by zapadły nam się półki pod obciążeniem naszych towarów albo sprzętu! Nie czekaj i kup dla samego siebie regały już dziś!

Tags: garaż, części, regał, kształt