Niezależnie od tego, jaki rodzaj firmy mamy, z pewnością trafionym pomysłem będzie powołanie do życia witryny internetowej

Posted on 03/08/2022 9:17am

W obecnym stuleciu trudno wyobrazić sobie, by jakakolwiek spółka czy sklep istniały bez swojej odsłony w internecie.


Wszystkie sklepy powinny mieć witrynę online, żeby też tam móc promować swe produkty.


Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com


strona internetowa
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


oświetlenia
Author: Brian Blues
Source: http://www.flickr.com
Jednakże strona internetowa wydaje się być potrzebna także wszelkim innym przedsiębiorstwom. Jeżeli przykładowo jesteśmy dentystą czy dekoratorem wnętrz, to też musimy istnieć online, żeby mogli nas wyszukać potencjalni klienci. Takie nadeszły czasy, że większość ludzi załatwia wszystko online. Pragną kupować różne produkty (też jedzenie), bukować zagraniczne wycieczki oraz płacić rachunki. Jeśli zatem mamy przedsiębiorstwo, to bez strony możemy nie przetrwać w obecnym świecie. Dobrze byłoby, by stronę zaprojektował nam jakiś fachowiec. Powinna ona przyciągać wzrok. Powinna być nietuzinkowa, aby klient chciał ją przeglądać oraz by zapadła mu ona w pamięci. Z drugiej strony nie powinna być ona zbyt pogmatwana, gdyż powinna być intuicyjna. Jeżeli okaże się w praniu, że jest zbyt trudna oraz niezbyt intuicyjna w przeglądaniu, to ludzie zdenerwują się i przejdą na stronę innej firmy. Dlatego do stworzenia strony powinniśmy zatrudnić dobrego grafika.


Porozmawia on z nami o wszystkich szczegółach, takich jak kolor i przykładowo rozmieszczenie zakładek, i przedstawi wstępne projekty. Rzecz jasna nasze kontakty mogą odbywać się mailowo. Nie trzeba w ogóle szukać kogoś z naszego miasta. Świetny specjalista może pochodzić z innego miasta.

Tags: obraz, klient, firm, specjalista, strony