Jakie elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Posted on 22/06/2018 11:10am

Od kilkunastu lat otacza nas coraz większa ilość elektronicznych gadżetów. Pewna grupa ludzi twierdzi, że to schyłek realnych kontaktów między ludźmi, ponieważ mając telefon z dostępem do internetu, tablet, konsolę do gier i inne tym podobne przedmioty nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi osobami.


Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Author: Samsung
Source: Samsung
Druga grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i ułatwienie i że niezależnie od tego co się stanie urządzenia elektroniczne nie zastąpią żywego człowieka. I to chyba właśnie ta grupa ma rację. Nie ma co panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeżeli korzysta się z nich rozsądnie mogą służyć pracy, rozrywce i utrzymaniu kontaktów.

Telefon czy tablet?
Od niedawna popularne są urządzenia z serii Samsung Galaxy. Można znaleźć zarówno telefony jak i tablety. Jest to pewnego rodzaju odpowiedź marki Samsung na popularność jaką cieszą się urządzenia marki Apple. Dużym pozytywem urządzeń z serii Galaxy jest ich design i cena - niższa jednak niż Apple.

Coś dla graczy
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się modna Playstation 3 - konsola do gier. Jeżeli wolny czas spędzamy na graniu - powinniśmy kupić sobie dobry sprzęt. Oczywiście jest na rynku jeszcze kilka innych konsoli, jednak playstation zdecydowanie jest najpopularniejszą.

iPad nie traci na popularności
Jeżeli mowa o elektronicznych urządzeniach obowiązkowo należy opowiedzieć o gigancie w tej dziedzinie, czyli firmie Apple. Ostatnio ogromnym uznaniem cieszy się designerski iPad mini, ale i inne sprzęty tej firmy nie tracą uwagi. Owszem, są drogie, ale użytkownicy wiedzą, że płacą za wysoką jakość. Tak wielką popularność marka ta zawdzięcza charyzmatycznemu Stevowi Jobsowi, który z każdego przedsięwzięcia robił fantastyczne show. To podejście w firmie Apple zostało, a z tego powodu ma ona stałych i oddanych klientów. Prezentacja każdego kolejnego modelu telefonu czy tabletu związana jest z długimi spekulacjami - co się zmieni, które funkcje zostaną dorzucone, jak zmieni się design. Nie ma chyba innej marki, która robiłaby wokół siebie takie zamieszanie. Jeśli chcesz znaleźć urządzenie dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby wejdź na


Urządzenia elektroniczne są już z nami na co dzień i chcąc nie chcąc nie uda się nam uniknąć kontaktu z nimi. Nie ma jednak powodów do obaw, żaden gadżet nie zastąpi prawdziwych relacji.

Tags: telefony, Apple, PlayStation, design, gadżety, Urządzenia, tablety.