Na naszych szosach mamy coraz więcej aut używanych - zwykle są one sprowadzane z Niemiec i na miejscu remontowane

Posted on 29/06/2020 7:36am

W naszym kraju nowiuteńki wóz prosto z salonu jest najczęściej dość kosztowny. Wobec tego spora część społeczeństwa nie ma ochoty tracić aż tyle środków z domowego budżetu.
Wolą nabyć coś starszego lub po renowacji.


apartamentowiec
Author: Schüco
Source: Schüco


producentów
Author: TOR Rakietowa


Zazwyczaj ludzie wychodzą z założenia, że auto jest po to, żeby się przemieszczać. Tylko miłośnicy zwracają uwagę na model i to, by auto było prosto z taśmy produkcyjnej. Jeżeli jesteśmy zwykłą polską rodziną, to nie możemy sobie pozwolić na takie luksusy. Możemy wówczas zwrócić swoją uwagę ku wozom używanym albo powypadkowym, które są z reguły do Polski sprowadzane z Niemiec. W naszym kraju następnie często odbywają się ich licytacje. Jeśli mamy w rodzinie porządnego mechanika, który za bezcen odnowi nam wóz, to może okazać się, że zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Cała zagwozdka w tym, byśmy potem mogli auto wyremontować tak, aby otrzymało przegląd bez najmniejszych kłopotów. Jeśli więc interesują nas licytacje samochodów powypadkowych polska wydaje się być państwem, gdzie są organizowane one dość regularnie. W internecie w kilka minut możemy sprawdzić, gdzie i kiedy w naszej okolicy odbędzie się następna. Trzeba jechać tam, nawet jeżeli za pierwszym razem nie zakupimy żadnego samochodu.

Jak sądzisz? Czy opisywany wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to odnośnie do publikowanego problemu poznaj szczegóły (http://myj-car.pl/odswiezanie-i-renowacja-lakieru) tu.

Nie należy się wszakże śpieszyć.
Powinniśmy poczekać na najlepszą okazję lub na taki wóz, który będzie spełniał prawie wszystkie nasze kryteria.


Jeżeli nie stać nas na nowiutki wóz z salonu, to warto wybrać się na licytację aut powypadkowych - są znacznie tańsze.

Tags: polska, interes, wóz