Jakimi rzeczami Samsung pragnie zaskoczyć klientów w wypuszczonym niedawno modelu Galaxy S7, specyfikacja tego urządzenia.

Posted on 03/08/2022 9:05am

Bycie liderem pośród producentów telefonów komórkowych na świecie na pewno zobowiązywało będzie do utrzymywania odpowiedniej jakości. I właśnie tak jest z kultową serią Samsunga, która od momentu powstania jest ogromnie popularna. Mianowicie będzie tutaj mowa o serii Galaxy S, która obecnie się już doczekała siódmego wcielenia. Jeżeli będzie chodzić o zewnętrzny wygląd, to projektanci Samsunga podeszli do tematu bardzo tradycyjnie.

Najnowszy smartfon niewiele się różni od swojego poprzednika, wymiary zewnętrzne są prawie identyczne, jedyną zauważalną na pierwszy rzut oka różnicą jest brak srebrnego paska. Ekran tego smartfona został zrobiony z bardzo mocnego szkła Gorilla Glass, dzięki czemu jest on bardzo odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Także przy obudowie zastosowano materiały z najwyższej półki, wszystkie elementy są doskonale
najlepsze smartfony
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
spasowane, przez co sprzęt sprawia wrażenie solidnego i wytrzymałego. Tylna część obudowy jest lekko wypukła, dzięki czemu smartfon bardzo dobrze będzie leżał dłoni, i pomimo dużych rozmiarów niezwykle wygodnie z niego korzysta. Dużą zaletą, co doceni sporo osób jest spora gama kolorów do wyboru. Tradycjonaliści pewnie będą wybierać wersję czarną, a dla indywidualistów mających własne upodobania doskonale może się nadawać na przykład Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Złoty - Ceneo.pl.Równie dobrze jeżeli nawet nie znacznie lepiej będzie we wnętrzu. Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Biały poszczycić się może niezwykle wydajną konfiguracją, która w zupełności da sobie radę z nawet najtrudniejszymi programami najlepsze promocje. Za obsługę grafiki odpowiada 12-rdzeniowy układ, sercem smartfona będzie 8-wątkowy procesor, a wszystko uzupełniają 4BG pamięci operacyjnej i zależnie od modelu od 16 do 32 GB pamięci na dane użytkowników. Poprzez użycie takich podzespołów nie ma mowy o jakichkolwiek opóźnieniach czy wolnym funkcjonowaniu - nawet przy wymagających grach wszystko funkcjonuje bardzo płynnie. Za łączność odpowiedzialne są również układy o zaawansowanej specyfikacji.

Smarfton rzecz jasna korzysta z internetu LTE, a poza tym posiada modem Bluetooth i sieciową kartę obsługująca bezprzewodowe sieci. Do zasilania tak wydajnego urządzenia potrzebna będzie bateria o dużej pojemności, i właśnie takie zostały tu wykorzystane. W słabszej wersji jej pojemność wynosi 3000 mAh, natomiast w lepszej aż 3600 mAh, co całkowicie wystarcza na wygodną pracę. Baterię dobrze ukryto w niemożliwej do rozebrania przez zwykłego użytkownika obudowie, dzięki czemu smarfton może się pochwalić naprawdę wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Tags: szkło, bateria, grafika, SPECYFIKACJA, specyfikacje