Jakie możliwości posiadamy w obecnych czasach, jeżeli chodzi o nieprofesjonalne filmowanie i robienie zdjęć ? Jakie urządzenia są warte naszej uwagi?

Posted on 07/10/2019 10:21pm

Możliwości techniczne, jeśli chodzi o nagrywanie amatorskich nagrań video, są już dziś bardzo duże. Jeżeli porównywać jakość takich filmów do tych, które kręcono jeszcze nie tak dawno temu, to można naprawdę się zszokować, jak bardzo technika poszła naprzód.


Najlepsze będzie to, iż na tego typu sprzęt może sobie pozwolić coraz więcej osób.


rozmowa biznesowa
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com


Sporo rozmawia się o dronach, jakie są mechanizmami szczególnie uniwersalnymi. Wyposażone w dobrej jakości sprzęt do nagrywania, mogą być potrzebne do kręcenia niesamowitych filmów. Ujęcia z powietrza wyglądają niesamowicie i bardzo odróżniają się od tego, co jesteśmy w stanie nagrać kamerą naziemną. Coraz większa dostępność tych sprzętów powoduje, iż już częściej spotkać je można w rękach nieprofesjonalistów.
Jeżeli mówimy o drony Warszawa ma do zaoferowania ich spory Wybór (rzuć okiem na gohero.pl). Na pewno odszukamy sklep, w jakim będziemy móc kupić urządzenie dobrej jakości. Coraz większa liczba osób zakłada firmy, proponując wykonanie zdjęć czy nagrań filmowych z drona. Idealnie sprawdza się to na weselach, ponieważ efekt użycia takiego urządzenia jest niesamowicie oryginalny. Ujęcia będą odmienne aniżeli robione klasycznym aparatem.


garnki
Author: Silit
Source: http://www.smakprostoty.pl/index/1/34/19/silit__inspiration/id


Osoby uprawiające sport również mają prawo być zadowolone, gdyż obecnie istnieje sporo opcji, żeby przykładowo zrobić fotografie własnych wyczynów sportowych w rzeczywiście dobrej jakości (patrz na gohero.pl). Dobrym przykładem jest sprzęt o nazwie GoPro Hero 3+ silver, czyli aparat, który zrobi naprawdę dobre fotografie.


Dobrą funkcją jest możliwość robienia zdjęć seryjnych, co parę sekund. Dzięki temu żadne interesujące ujęcie nie umknie nam. Warto więc inwestować w takiego rodzaju sprzęt.

Tags: zdjęcia, gra, dostęp, sklep, Wybór