Jak dobrać dach do auta? Jakie mamy rodzaje dachów,na co należy zwrócić uwagę podczas wybierania?

Posted on 25/07/2020 7:27am

Belki bazowe stają się podstawą właściwie niemal każdego zestawu, i to czy chcemy wziąć pod uwagę bagażniki narciarskie,na rowery, czy pojemne boxy bagażowe. Duży wybór w ofercie bagażników bazowych zapewnia dobieranie belek, które będą dostosowane do charakterystyki przewożonego ładunku i ogólnej estetyki. Pewien czas temu sprawa bagażników, które zostały mocowane do auta przedstawiała się dość prosto, ponieważ system montowaniu był zunifikowany.

bagaznik dachowy
Author: pirhan
Source: http://www.flickr.com
Bagażniki ostały umocowane do tak nazywanej rynienki. Obecnie, na tyle rozmaita jest karoseria aut, a także punkty montażowe bagażników, że dobro bagażnika jest bardziej zawiły. Zmniejszone są też szanse dopasowania jedynego bagażnika do wielu samochodów. Jakie mamy typt? Dachy standardowe, które nie mają pochodzących z fabryki punktów montażowych. Wybrani posiadają pomysły, aby wiercić w karoserii, kiedy brak odpowiednich punktów. To niewłaściwy wybór, lepiej wybrać rozwiązania niewymagające fabrycznego przygotowania. Łapy bagażnika więc mocowane są na krawędzi dachu auta, pomiędzy szybą a dachem. Wartościowe informacje o belkach dachowych Radzi się, aby zamontowanie belek zachodził w profesjonalnym miejscu, tam skorzystamy z profesjonalnej pomocy, a belki dachowe, które wybraliśmy będą doskonale pasować.

Kliknij tutaj i zdobądź więcej info (http://sklep.techkar.pl/produkty/akcesoria_czesci_myjek_cisnieniowych_techkar/osprzet_myjek_techkar/lance_myjek_techkar,2,3545) na prezentowany tutaj temat. Te materiały także wzbudzą Twoje zainteresowanie, więc nie namyślaj się długo, a przeanalizuj to zagadnienie.

Kolejny rodzaj to dachy z wcześniej przygotowanymi punktami zamontowania bagażnika. Producent samochodu zdał sobie sprawę, gdzie mają być założone te punkty dachu samochodu. czasem te punkty ukryte są w dachu auta, w wybranych przypadkach trzeba zastosować znacznej ingerencji w karoserii. Odmienny rodzaj to dachy mające relingi standardowe a także zintegrowane.

Jeśli jesteś zdania, że musisz odszukać analogiczne informacje, to zobacz wskazówki z www (http://s-performance.pl/oferta/wylaczanie-adblue/) - to nieco odmienny punkt widzenia, jednak też jest warty uwagi.

Do samochodów, jakie wyposażono w relingi dachowe trzeba zastosować również odmienne elementy montażowe bagażnika, zależnie od typu relingu. W pierwszej sytuacji mowa jest o standardowych relingach z wyraźnie zaznaczonym prześwitem pomiędzy relingiem a dachem.Chlapacze - dodatkowe informacje
Są jednak także rozwiązania dla relingów bardziej masywnych o przekroju w kształcie elipsy, okrągłym lub odmiennym, niż trójkątny. Są także bagażniki zamontowane na tak nazywanych relingach o charakterze zintegrowanym, w których nie zastosowano prześwitu pomiędzy relingiem a dachem. Powinniśmy wówczas zastosować odpowiednio dopasowaną stopę, która odpowiada odpowiedniemu dla każdego modelu auta, profilowi relingów. Pamiętajmy, żeby zawsze kupować takie rzeczy w sprawdzonych sklepach, zupełnie tak jak z innym asortymentem, jak na przykład chlapacze. Inne informacje

Tags: bagażniki, relingi, rynienki