Co warto przemyśleć przy tuningu czterokołowca?

Posted on 05/07/2019 7:31am

Sportowy wydech, ogromny spojler i parędziesiąt koni mechanicznych sporzej . Tak niektórzy posiadacze modyfikują swoje wozy, ażeby dawały jeszcze więcej rozkoszy z jazdy oraz były przedmiotem westchnień pozostałych kierowców.


Biorąc się za diesel tuning, warto pomnieć, że poniektóre z modyfikacji mogą być zakwestionowane w czasie przeglądu technologicznego albo policję w czasie drogowej kontroli.


Często tuning wielu posiadaczom wozów nasuwa ujemne skojarzenia jak też często bywa powodem do żartów. Fachowo wykonany m.in. podnosi parametry techniczne czterokołowca, a w wielu sytuacjach powoduje również, że wóz prezentuje się bardziej atrakcyjnie pod względem wizualnym.


tableau - pojazd
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


Wyróżnić można dwa główne rodzaje tuningu: audi tuning mechaniczny i optyczny.

W sytuacji gdy chcesz odnaleźć oprócz tego też inne pokrewne wiadomości na ten temat, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.skoda.serwis.biz.pl/), do którego link jest tu.

Do pierwszego z nich można zaliczyć modyfikacje Silnika, układu napędowego czy też paliwowego, a również podwozia, jakie powodują, że polepszają się parametry techniczne samochodu i własności jezdne - zajrzyj na stronę S-Performance. Takowe modyfikacje powodują chociażby podwyższenie mocy pojazdu, co natomiast przekłada się na wyższe przyspieszenie i wyższą maksymalną prędkość. Może to być między innymi wymiana gaźnika bądź zamontowanie turbosprężarki. Celem zapewnienia lepszej przyczepności można dla przykładu wzmocnić hamulce, zaprojektować felgi z cienkiego stopu jak też obniżyć Zawieszenie.

Dochodzisz do wniosku, że ten materiał jest wartościowy? Jeżeli tak, to przeczytaj oprócz tego ten wciągający wpis (http://myj-car.pl/) - on także zwróci Twą uwagę.

Możemy również zamontować fragmenty poprawiające bezpieczeństwo jak przykładowo: klatkę, jaka zapobiega zgnieceniu przedziału pasażerskiego.


Zaś zamysłem optycznego tuningu, jak sama nazwa wskazuje, jest odmienienie designu pojazdu a także wyróżnienie go z całej masy drugich wozów. Taka przemiana nierzadko jest odzwierciedleniem dominującej mody albo upodobań właściciela.

Tags: Zawieszenie, Silnik, wymiana